VIP Floor

VIP
Floor

Nasz VIP FLOOR to zupełnie niezależna strefa zlokalizowana na poziomie +1. Posiada osobny bar, DJ'a oraz parkiet. Minimalistyczny i intymny wystrój przygotowana tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jest to również idealna przestrzeń na organizację imprez firmowych oraz dużych rezerwacji. Strefa Vip posiada również specjalną salę ULTRA VIP dedykowaną na specjalne okazje. Sala ta mieści do 30 gości, posiada obsługę kelnerską oraz własna łazienkę.

Grey
Grey
Grey

Zobacz pozostałe strefy:

Main Room

Main
Room

"W głównej strefie Grey wita swoich gości tym co najlepsze! Nasi barmani zadbają o Wasze podniebienia, a najlepsi Dj`e z całego świata rozgrzewają parkiet do czerwoności. Tutaj spotkacie również nasze piękne tancerki, które swoimi występami uświetniają każdy wieczór spędzony w Grey Music Club!

Letnia Strefa

Letnia
Strefa

„Strefa Letnia” to efekt wieloletniej współpracy między Grey Music Club a międzynarodowym koncernem LVHM (Louis Vuitton Moët Hennessy). Miejsce, które otwiera się co roku na początku wiosny, gdy wieczory stają się cieplejsze. „Strefa letnia” to komfortowe loże oraz leżaki.

Finlandia Secret Garden

Finlandia
Secret Garden

Strefa „FINLANDIA SECRET GARDEN” to unikatowa przestrzeń wypełniona wszelkimi odcieniami zieleni oraz elementami drewna, co sprawia że miejsce to jest ciepłe i niezwykle klimatyczne, cichsze, spokojniejsze i tym samym różniące się od klubowego main roomu.

Belvedere Room

Belvedere
Room

Naszą chlubą jest współpraca z międzynarodowym koncernem LVHM (Louis Vuitton Moët Hennessy). Jednym z Jego flagowych produktów jest wódka „Belvedere”, wódka produkowana w Żyrardowie. Unikalna receptura i kompozycja przekładają się na doskonały jakościowo produkt.

Chcesz zarezerwować miejsce
w naszym klubie?

Cała kwota rezerwacji jest do wykorzystania u kelnerki obsługującej gości przy stoliku. Na opłatę rezerwacji mają Państwo 24h. W przypadku rezerwacji dla większej ilości osób istnieje możliwość łączenia stolików. Wejście do klubu jest dodatkowo płatne. Wszystkie osoby muszą mieć ukończone 21 lat i podlegają selekcji na wejściu.

Idź do rezerwacjiGO!