Letnia Strefa

Letnia Strefa

„Strefa Letnia” to efekt wieloletniej współpracy między Grey Music Club a międzynarodowym koncernem LVHM ( Louis Vuitton Moet Hennessy ). Miejsce , które otwiera się co roku na początku wiosny , gdy wieczory stają się cieplejsze. „Strefa letnia” to komfortowe loże oraz leżaki – oddane do waszej dyspozycji. W „Strefie Letniej” znajduję się również świetnie zaopatrzony bar w którym nasi barmani tworzą pyszne sezonowe koktajle. „Strefa Letnia” to najlepsze rozwiązanie na spędzenie czasu w sezonie wiosenko-letnim wraz z bliskimi osobami.

Grey
Grey
Grey

Zobacz pozostałe strefy:

Main Room

Main
Room

"W głównej strefie Grey wita swoich gości tym co najlepsze! Nasi barmani zadbają o Wasze podniebienia, a najlepsi Dj`e z całego świata rozgrzewają parkiet do czerwoności. Tutaj spotkacie również nasze piękne tancerki, które swoimi występami uświetniają każdy wieczór spędzony w Grey Music Club!

Finlandia Secret Garden

Finlandia
Secret Garden

Strefa „FINLANDIA SECRET GARDEN” to unikatowa przestrzeń wypełniona wszelkimi odcieniami zieleni oraz elementami drewna, co sprawia że miejsce to jest ciepłe i niezwykle klimatyczne, cichsze, spokojniejsze i tym samym różniące się od klubowego main roomu.

Belvedere Room

Belvedere
Room

Naszą chlubą jest współpraca z międzynarodowym koncernem LVHM (Louis Vuitton Moët Hennessy). Jednym z Jego flagowych produktów jest wódka „Belvedere”, wódka produkowana w Żyrardowie. Unikalna receptura i kompozycja przekładają się na doskonały jakościowo produkt.

VIP Floor

VIP
Floor

Nasz VIP FLOOR to zupełnie niezależna strefa zlokalizowana na poziomie +1. Posiada osobny bar, DJ`a oraz parkiet. Minimalistyczny i intymny wystrój przygotowana tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających gości. Strefa Vip posiada również specjalną salę ULTRA VIP dedykowaną na specjalne okazje.

Chcesz zarezerwować miejsce
w naszym klubie?

Cała kwota rezerwacji jest do wykorzystania u kelnerki obsługującej gości przy stoliku. Na opłatę rezerwacji mają Państwo 24h. W przypadku rezerwacji dla większej ilości osób istnieje możliwość łączenia stolików. Wejście do klubu jest dodatkowo płatne. Wszystkie osoby muszą mieć ukończone 21 lat i podlegają selekcji na wejściu.

Idź do rezerwacjiGO!