Imprezy Firmowe

Imprezy
Firmowe

Nasze Miasto bardzo się zmieniło w ostatnich latach. Prybyło kilka tysięcy menadżerów, otworzyły się międzynarodowe instytucje i firmy, wrocławskie biznesy stały się globalnymi. Wrocław staje się najjaśniejszym i bardzo wyrazistym punktem na biznesowej mapie Europy. Mamy zróżnicowaną ofertę kawiarni, restauracji i klubów, lecz jako klienci stajemy się coraz bardziej wymagający. Grey Music Club to miejsce stworzone da tych, którzy kochają dobrą zabawę w najlepszym wydaniu. Przykładamy ogromną wagę do muzyki i jakości obsługi. W klubie rozbrzmiewają dźwięki serwowane przez najlepszych Dj-ów z Polski i z zagranicy. Nasz klub to również świetnie zaprojektowane wnętrza, które dają poczucie swobody i komfortu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych opcji współpracy przy organizacji imprez firmowych oraz spotkań okolicznościowych. Do dyspozycji gości, w zależności od wielkości rezerwacji, oddajemy salę na poziomie + 1, która na imprezy planowane staje się osobną przestrzenią klubwą z barem, Dj-em oraz parkietem. Przy bardzo dużych rezerwacjach mamy możliwość udostępnienia Państwu całego klubu. Nie ograniczamy również kalendarza - dużym atutem naszej oferty jest możliwość rezerwacji w piątki i soboty (wtedy otwarty jest klub). Przy tego typu eventach, w oparciu o liczbę gości oraz budżet przeznaczony na organizację, każdorazowo przygotowujemy specjalną ofertę alkoholową i cateringową. Zapewniamy również pełną obsługę wydarzenia (obsługa kelnerska, obsługa barmańska, DJ, ochrona). Klimat muzyczny dostosowujemy w pełni do Państwa oczekiwań.

Imprezy w Grey Music Club to nie tylko niepowtarzalna przestrzeń, muzyka i pyszne drinki. Możemy zaproponować Państwu dodatkowe atrakcje min. Pokazy taneczne, show akrobatyczne, live'acty z muzyką na żywo. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli planują Państwo imprezę, której klimat wykracza poza szablonowe oferty klubów, z pewnością sprostamy oczekiwaniom.

Chcesz zarezerwować miejsce
w naszym klubie?

Cała kwota rezerwacji jest do wykorzystania u kelnerki obsługującej gości przy stoliku. Na opłatę rezerwacji mają Państwo 24h. W przypadku rezerwacji dla większej ilości osób istnieje możliwość łączenia stolików. Wejście do klubu jest dodatkowo płatne. Wszystkie osoby muszą mieć ukończone 21 lat i podlegają selekcji na wejściu.

Idź do rezerwacjiGO!