O KLUBIE

Szukasz muzycznych doznań, wyszukanych smaków serwowanych przez barmanów, wyjątkowych występów artystycznych i niepowtarzalnego klimatu? Grey sprosta Twoim oczekiwaniom!

Grey Music Club to w pełni unikatowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia. Klub zlokalizowany w samym sercu miasta oferuje swoim gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Poczynając od muzyki, która stanowi absolutny priorytet, przez wystrój wnętrz - minimalistyczny i intymny, zaprojektowany tak, by cieszyć najbardziej wymagających gości, aż po serwowane drinki i koktajle o wyszukanych i inspirujących smakach. Przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów, co w efekcie daje gwarancję, że każda impreza w Grey’u na długo zapada w pamięć gości.

Jednak Grey to nie tylko weekendowe imprezy i eventy. Grey to również idealna przestrzeń dla imprez i spotkań firmowych. Do dyspozycji są trzy niezależnie funkcjonujące strefy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przedsięwzięć.